Niedawno pojawiła się informacja o tym, że Ron Clements oraz John Musker, czyli legendarni twórcy „Aladyna i „Małej Syrenki”, stworzą nowy pełnometrażowy film animowany oparty na komiksach DC. Ale to nie koniec rewelacji. Okazuje się, że w niedalekiej przyszłości powstanie serial o tytule „Legion of Superheroes” dla HBO Max. Poznajcie pierwsze szczegóły projektu ze świata superbohaterów.

HBO Max, czyli nowy dom superbohaterów DC Comics

Aktualnie najgłośniejszym projektem animowanym realizowanym dla platformy HBO Max jest „Batman: Caped Crusader”, czyli kontynuacja kultowego serialu „Batman: The Animated Series”. Za projektem stoi niezastąpiony Bruce Timm, J.J. Abrams oraz Matt Reeves. Amerykańska wytwórnia odpowiada również za „Aquaman: King of Atlantis, a także nowe przygody Harley Quinn. Nadszedł czas na realizację kolejnego serialu, który będzie dedykowany dla dorosłych widzów.

„Legion of Superheroes” – serial animowany dla dorosłych

Brian Michael Bendis, amerykański scenarzysta znany między innymi z komiksów o Spider-Manie i Człowieku ze Stali, ogłosił, że pracuje nad nowym serialem animowanym dla dorosłych o tytule „Legion of Superheroes” dla HBO Max. Projekt powstaje na podstawie przygód superbohaterskiej drużyny ze świata DC. Koncepcja serialu jest na bardzo wczesnym etapie, jednak Bendis potwierdza, że seria będzie opierać się na obecnej serii komiksów, nad którą pracuje z artystą Rayem Sookiem. W związku z tym możemy spodziewać się, że głównymi bohaterami produkcji będą Lightning Lad, Saturn Girl, Cosmic Boy, Chameleon Boy i Brainiac 5.

Nowe projekty w uniwersum superbohaterów DC Comics

Nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace nad serialem Legion of Superheroes”, jednak w najbliższej przyszłości fani superbohaterów DC Comics będą mieli szansę oglądać nowe produkcje animowane. „Catwoman: Hunted” to tytuł nowej animacji ze świata DC Comics! Film wyprodukowany w stylistyce anime będzie historią Catwoman, która próbuje ukraść bezcenny klejnot. Z kolei „DC Liga Super-Pets” to najnowszy animowany film oparty na komiksach DC. Choć tym razem głównymi bohaterami będą zwierzęta, to w produkcji nie zabraknie Supermana, Batmana, Wonder Woman oraz innych herosów z Ligi Sprawiedliwości. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here