„DC Liga Super-Pets” to najnowszy animowany film oparty na komiksach DC. Choć tym razem głównymi bohaterami będą zwierzęta, to w produkcji nie zabraknie Supermana, Batmana, Wonder Woman oraz innych herosów z Ligi Sprawiedliwości. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji!


Czworonożni przyjaciele superbohaterów – zapowiedź „DC League of Super-Pets”

Wytwórnia Warner Bros. opublikowała pierwszy zwiastun filmu animowanego „DC League of Super-Pets” („DC Liga Super-Pets”), w którym to super zwierzaki będą musieli uratować członków Ligi Sprawiedliwość. Produkcja na ekrany kin pojawi się 18 maja 2022 roku. Film wyreżyserują Jared Stern oraz Sam Levine, a za produkcję odpowiadać będzie Patty Hicks. O czym będzie to opowieść?

Zwierzęta na straży superbohaterów

Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Ich los leży w łapach Krypto, który musi przekonać zebraną grupę zwierzaków ze schroniska  –  Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów. Zobaczcie oficjalny zwiastun widowiska – w polskiej, jak i amerykańskiej wersji językowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here