„Catwoman: Hunted” to tytuł nowej animacji ze świata DC Comics! Film wyprodukowany w stylistyce anime będzie historią Catwoman, która próbuje ukraść bezcenny klejnot. Tym samym stanie się ona celem bezwzględnych złoczyńców, machiny Interpolu. Zobaczcie zwiastun produkcji osadzonej w uniwersum Batmana.

Złodziejka, idealistka, kobieta o wielu twarzach – Catwoman

Catwoman to jedna z najbardziej interesujących postaci światowego komiksu. W różnych historiach czytelnicy mogli dostrzec szczególną przemianę niewinnej idealistki w bezwzględną złodziejkę i kolejnej metamorfozy – w obrończynię współmieszkańców jej części miasta przed mafią i przekupnymi gliniarzami. Właśnie ten motyw stał się podstawą komiksowej antologii Catwoman. Na tropie Catwoman”. Wkrótce doczekamy się pełnometrażowej animacji o heroinie ze świata Batmana.

Nietypowa wizja kultowej heroiny – „Catwoman: Hunted

Warner Bros. Home Entertainment udostępniło nowe zdjęcia promujące film animowany „Catwoman: Hunted”, którego premiera na 4K Ultra HD, Blu-ray i w wersji cyfrowej 8 lutego 2022 roku. Shinsuke Terasawa reżyseruje na podstawie scenariusza Grega Weismana. Producentami są Ethan Spaulding i Colin A.B.V. Lewis. Funkcję producenta wykonawczego pełni Sam Register, który odpowiada za nowy serial o Supermanie -„My Adventures with Superman”. Tymczasem premiera filmu o Catwoman zaplanowana jest na 2022 rok.

W pozostałych rolach wystąpią między innymi: Stephanie Beatriz jako Batwoman, Jonathan Banks jako Black Mask, Steve Blum jako Solomon Grundy, Lauren Cohan jako Julia Pennyworth. Zobaczcie oficjalny zwiastun oczekiwanego widowiska! Zanim przyjdzie czas na animację, warto będzie poznać również komiksowe wersje historii o Catwoman.

Romans, akcja, emocje, czyli „Catwoman: Rzymskie wakacje”

Choćby bestsellerowy album Catwoman: Rzymskie wakacje”. Tytułowa bohaterka uchodzi za najlepszą złodziejką na świecie. A także zarówno przeciwniczką, jak i kochanką Batmana. Ma jednak dość Gotham City, potrzebuje odpocząć od Mrocznego Rycerza. A dla mieszkańca Ameryki nie ma lepszego celu ucieczki niż Europa. Jednak nie jest to podróż wyłącznie dla przyjemności, bowiem włamywaczka jedzie tam również w interesach…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here