Superman, jeden z najsłynniejszych superbohaterów DC Comics, już wkrótce dostanie nowy serial animowany. „My Adventures with Superman” będzie nowym projektem HBO Max oraz Cartoon Network. Znamy pierwsze szczegóły projektu. Ostatnim filmem z Człowiekiem ze Stali był „Superman: Man of Tomorrow”.


Początki Supermana – o czym będzie serial „My Adventures with Superman”

Głównym bohaterem serialu będzie dwudziestokilkuletni Clark Kent, który zaczyna stawać pierwsze kroki jako superbohater, przyzwyczajając się do roli bohatera. Tymczasem Lois Lane jest na dobrej drodze, aby odnieść sukces w dziennikarstwie śledczym. W tym zadaniu pomocny jest jej przyjaciel, fotograf Jimmy Olsen. Między Lois a Clarkiem szybko rodzi się uczucie, które będzie wystawiane na próby przez złoczyńców w mieście Metropolis.

„My Adventures with Superman” jest produkowane przez Warner Bros. Animation. Sam Register jest producentem wykonawczym, natomaist Jake Wyatt oraz Brendan Clogher, a także Josie Campbell zostali oddelegowani jako współproducenci. WarnerMedia zamówiło od razu dwa sezony serialu. Serial, którego gwiazdą będzie znany z „The Boys” Jack Quaid, zostanie emitowany na platformie HBO Max oraz na kanale Cartoon Network.

Nowe animacje ze świata superbohaterów DC Comics

Uniwersum filmów animowanych na bazie komiksów powiększa się o kolejne opowieści. Okazuje się, że Batman już wkrótce stanie się bohaterem nowego serialu animowanego, którego realizacją zajmie się platforma HBO Max oraz stacja Cartoon Network. Poznajcie pierwsze szczegóły na temat „Batman: Caped Crusader”. Równocześnie rozwijany jest projekt „DC League of Super-Pets” – Dwayne Johnson wystąpi jako gwiazda w animacji o zwierzętach z komiksów DC Comics.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here