Czy wiecie, że komiksowi superbohaterowie także posiadają swoje zwierzęta? Okazuje się, że wydawnictwo DC Comics oraz wytwórnia Warner Bros. chcą zrealizować pełnometrażowy film animowany, którego bohaterem będą nietypowe czworonogi. Znamy pierwsze szczegóły widowiska. Natomiast niedawno ogłoszono nowy serial animowany w uniwersum Batmana.


Super pupile, czyli zespół zwierzęcych bohaterów

Włodarze z amerykańskiej wytwórni Warner Bros. zamierzają stworzyć kolejną opowieść dla najmłodszych widzów. Tym razem będzie to „DC League of Super-Pets”. Film wyreżyserują Jared Stern oraz Sam Levine, a za produkcję odpowiadać będzie Patty Hicks. „DC League of Super-Pets” trafi do kin 20 maja 2022 roku w USA. Polska data premiery nie jest znana. Gwiazdą widowiska został ogłoszony Dwayne ‚The Rock’ Johnson, który zdubbinguje psa imieniem Krypto – w komiksach jest to ukochany zwierzak Supermana. Tymczasem już wkrótce doczekamy się nowej wersji Ligi Sprawiedliwości – zobaczcie zapowiedź „Justice Society: World War II”.

Komiksowi superbohaterowie – poznajcie Super Pets!

Oparte na franczyzie Capstone, Super Pets tworzą futrzaści przyjaciele należące do Batmana, Supermana i Wonder Woman (jej zwierzakiem jest kangur o imieniu Jumpa). Drużyna „Super Pets” po raz pierwszy pojawiła się w „Adventure Comics #293” (luty 1962).

Przez lata drużynę tworzyli: Krypto Super-Dog, Streaky Super-Cat, Beppo Super-Monkey i Comet Super-Horse z komiksów o Supermanie i Superboyu; Pies Damiana Wayne’a Tytus; Konik morski Aquamana Storm; oraz Flexi Plastic Bird, Bat-Cow i Clay Critter oraz hieny Harley Quinn Buda i Lou. Choć pozostałe super-zwierzaki w produkcji Warner Bros. nie zostały obsadzone, ale oczekuje się, że zdubbingują je również znani aktorzy. Będzie to pierwszy film, który opowie o przygodach najlepszego przyjaciela Supermana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here