DC FanDome to miejsce, w którym można było usłyszeć oczekiwane przez wszystkich wiadomości na temat najnowszych produkcji, obejrzeć ekskluzywne materiały filmowe i odkryć tematyczne światy zaprojektowane tak, aby bawić wszystkich, od superfanów filmowych i telewizyjnych po graczy i czytelników, a także rodziny i dzieci. W sieci pojawiły się między innymi zwiastuny nowych sezonów Harley Quinn oraz Young Justice.

„Young Justice” to amerykański serial animowany stworzony przez Grega Weismana i Brandona Vietti dla sieci Cartoon Network. Głównymi bohaterami są młodzi pomocnicy super herosów, którzy są jeszcze zbyt niedoświadczeni, aby dołączyć do Ligii Sprawiedliwych. W celu wyszkolenia młodych adeptów zostaje powołana nowa organizacja podległa Lidze Sprawiedliwych. Członkowie Ligi Młodych są wysyłani na różnego rodzaju misje, które mają podnieść ich umiejętności, a zarazem udowodnić, iż są oni godni miana bohatera. Wraz z publikacją zwiastuna czwartego sezonu poinformowano, że dwa odcinki są już dostępne w USA w platformie HBO Max. Zobaczcie wideo.

Podczas DC FanDome promowany był także nowy sezon przygód Harley Quinn. Zapowiada się bezkompromisowe widowisko przeznaczone tylko dla dorosłych widzów. Piękna, niestandardowa, charyzmatyczna i niebezpieczna. Harley Quinn. Kultowa bohaterka znana z komiksów, filmów i seriali jest prawdziwą gwiazdą popkultury. I choć w tym momencie zespół scenarzystów pracuje nad ostatecznym kształtem trzeciego sezonu serialu animowanego „Harley Quinn”, to okazuje się, że w planach są również inne projekty – między innymi pełnometrażowy film animowany. Tymczasem zobaczcie zapowiedź nowych odcinków!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here