Już wkrótce, bo dokładnie 21 czerwca na antenie HBO zadebiutuje zupełnie nowy sezon serialu „Rick i Morty”! Tymczasem na polskim rynku zaczęła się ukazywać kolejna seria komiksowa osadzona w uniwersum znanym z animacji Adult Swim. Jakie przygody czekają na zwariowany duet bohaterów? Czas rozpocząć międzygwiezdną podróż!


Nowy wymiar przygód Ricka i Morty’ego

„Rick i Morty Przedstawiają” to pierwszy tom nowej odsłony przygód bohaterów znanych z kultowego serialu telewizyjnego produkcji studia Adult Swim: geniusza Ricka Sancheza i jego wnuka Morty’ego Smitha, ale także ulubionych przez fanów postaci drugoplanowych! W komiksie powraca między innymi nie kto inny, a sam Ogór Rick! A to dopiero początek szaleństwa.

Superbohaterowie i zabójcy – kosmiczna rozrywka

Rick lubi poszaleć, ale na własnych warunkach, nie jest więc zadowolony, gdy w jego życiu znów pojawiają się nudni Obrońcy – superbohaterowie chcący ratować wszechświat. Co ciekawe, stacja Adult Swim ogłosiła realizację serialu animowanego o tych niestandardowych bohaterach. Później poznamy obcoświatowca Krombopulosa Michaela, którego sensem życia jest zabijanie, dlatego zostaje mordercą na zlecenie. Co ciekawe, jego kariera rozwija się dzięki wydatnej pomocy Ricka… Potem dowiemy się, jakie będą konsekwencje miłości pasożyta umysłu Śpiącego Gary’ego, a w końcu popatrzymy na świat z perspektywy człowieka zmienionego w ogórka. Jedno jest pewne: wrażeń nie zabraknie!

Przekraczanie granic – niekontrolowane szaleństwo

Twórcy nowego cyklu komiksów udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. Podróże w czasie, międzynarodowe spiski, kosmiczne rewolucje, transhumanistyczne eksperymenty, cyberpunkowa akcja – słowem, czyste, niekontrolowane szaleństwo. Zarówno serial, jak i komiks, to oryginalna rozrywka, która jest rozwijana od lat. Tym bardziej interesująca jest przyszłość uniwersum – Atak klonów i kanoniczne wątki! A trzeba pamiętać, że równocześnie rozwijane są krótkometrażowe animacje, choćby samurajska wariacja.

Popkulturowe odniesienia, czyli Rick i Morty powracają!

Autorami scenariuszy do poszczególnych opowieści są różni twórcy, m.in. Kanadyjczyk J. Torres („Teen Titans Go”, „Do-Gooders”), za to wszystkie historie narysował jeden grafik – CJ Cannon, samouk z Nashville, który sławę zyskał właśnie serią „Rick i Morty”. Uwaga: komiks tylko dla dorosłych! Komiks wydawnictwa Egmont to doskonała propozycja dla fanów produkcji Adult Swim, ale także szalonej fantastyki i popkulturowych cytatów do filmów, książek, komiksów i seriali. Tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się zwiastun nowego sezonu animacji!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here