Nieobliczalni, szaleni, popkulturowi. Serialowe przygody Ricka i Morty’ego to rozrywka najwyższej próby. Okazuje się, że na fali popularności serialu, Adult Swim chce zrealizować spin-off serialu animowanego widowiska. Zobaczymy w nim losy drużyny superbohaterów zwanej Obrońcami. Tymczasem już wkrótce premiera nowego sezonu!


Superbohaterowie z kosmosu, czyli nowy serial w uniwersum

Być może pamiętacie, że w jednym z odcinków trzeciego sezonu serialu animowanego poznaliśmy drużynę nietypowych superherosów. Drużyna Obrońców stanowi parodią zarówn „Avengers” z Marvela, jak również „Ligi Spraweidliwości” z DC. W skład niestandardowej drużyny z uniwersum „Ricka i Morty’ego” wchodzili Supernowa, Milion Mrówek, Alan Peron, Krokobot, Vance Maximus i Fuks-Fuks. Teraz Adult Swim poinformowało, że bohaterowie ci doczekają się własnego spin-offa.

Warto przy okazji wskazać, że nie będzie to jedyny spin-off, jaki w najbliższym czasie przygotuje Adult Swim. W planach są także animowane produkcje z uniwersum-offy „Your Pretty Face is Going to Hell”, „Robot Chicken” oraz „Aqua Teen Hunger Force”.

„Rick i Morty” w HBO GO już od 21 czerwca!

Wielokrotnie nagradzany serial animowany Rick i Morty” powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca.

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z „Rickiem i Mortym”. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here