Dokąd zaprowadzi nas Rick i Morty? Jakie niebezpieczeństwa czekać będą na nas przy okazji kolejnych wypraw między galaktykami? Odpowiedzi poznamy już wkrótce! A co z przyszłością serii?


Wiemy, że emisja najnowszych odcinków w USA rozpoczęła się już 3 maja – w oczekiwaniu na polską premierę możemy przypomnieć sobie specjalny zwiastun promujący. Warto jednak wiedzieć, że w 2018 roku Adult Swim zamówił realizację dodatkowych 70 odcinków, co powinno nastrajać nas optymistycznie w kontekście przyszłości. A jaki będzie czas oczekiwania?

– Możemy zapewnić, że czekają nas znacznie krótsze odstępy czasu pomiędzy nowymi sezonami – oświadczył Chris Parnell, serialowy Jerry. – Dobrze wiedzieć, że jest jeszcze tyle epizodów. Mam nadzieję, że Jerry weźmie w nich udział – choć tego nigdy nie wiesz… O zwariowanych losach – nie tylko Jerry’ego – możecie dowiedzieć się choćby za sprawą komiksowej serii.

Jakiś czas temu, dokładnie podczas ubiegłorocznego San Diego Comic-Con, pomysłodawcy serii rozjaśnili też nieco, co z przyszłością serii. – Cóż, było tak wiele rzeczy, które musiały zostać załatwione, zanim jeszcze zaczęliśmy sezon 4, ale możemy już uroczyście poinformować: piszemy scenariusze kolejnych odcinków! A przecież to nie wszystko. W niedalekiej przyszłości czeka nas zupełnie nowa kreskówka od twórców „Ricka i Morty’ego” – pamiętajcie o „Solar Opposites”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here