Zombie-nastolatkie, prawa zwierząt, czarodzieje, czarne dziury… „Solar Opposites”, nowy serial od twórców hitu „Rick i Morty”, zapowiada się na kosmiczne dobro! Zobaczcie oficjalny zwiastun.


„Solar Opposites” opowiada historię czterech kosmitów, którzy uciekają ze swojej eksplodującej planety, rozbijają się na Ziemi i zamieszkują na przedmieściach. Ich zdania na temat naszej planety są podzielone. Korvo (Justin Roiland) i Yumyulack (Sean Giambrone) widzą tylko zanieczyszczenia, skąpy konsumpcjonizm i ludzką słabość, podczas gdy Terry (Thomas Middleditch) i Jesse (Mary Mack) kochają ludzi, całą ich telewizję, śmieciowe jedzenie i zabawne rzeczy. Ich misją jest ochrona Pupy, superkomputera, który pewnego dnia wyewoluuje w swoją prawdziwą formę i terraformuje Ziemie. Zadebiutował zwiastun produkcji!

W nowym serialu usłyszymy głos samego twórcy Justina Roilanda oraz Thomasa Middleditcha, Seana Giambrone’a czy Mary Mack. Dodatkowo gościnnie pojawią się się m.in. Tiffany Haddish, Alfred Molina czy Christina Hendricks. „Solar Opposites” – premiera na platformie Hulu 8 maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here