„Wygląda na to, że takie mamy teraz czasy, że wszystko co widzimy to przemoc w filmach i seks w telewizji… Gdzie się podziały te wszystkie stare dobre wartości….?” Właśnie w ten sposób rozpoczyna się czołówka do bezkompromisowego serialu „Family Guy”, który doczekał się swoistego rozwinięcia!


Seth MacFarlane, amerykański aktor, scenarzysta, reżyser – pomysłodawca wspomnianego wcześniej serialu, ale również produkcji „American Dad” – opracował specjalny podcast, w którym Stewie oraz Brian rozmawiają o różnych aktualnych tematach, w ironiczny sposób komentując otaczającą nas rzeczywistość. Wszystko, rzecz jasna, utrzymane w stylu znanym z serialu. Bohaterom głosów użyczył oczywiście niezastąpiony Seth MacFarlane. Zainteresowani? Przesłuchajcie materiał!

Family Guy to amerykański serial animowany stworzony w 1999 roku przez Setha MacFarlane’a i emitowany w telewizji FOX. Przedstawia on losy rodziny Griffinów, mieszkającej w fikcyjnym mieście Quahog, w stanie Rhode Island. Humor serialu oparty jest w dużej mierze na zaskakujących, często absurdalnych retrospekcjach, które stanowią przerywnik linearnej fabuły. Autorzy scenariusza nawiązują w nich zazwyczaj do popkultury i różnych wydarzeń historycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here