Cyberpunk, podróże w czasie, walki mechów, monstra i fantastyka! „Rick i Morty” już wkrótce powrócą w nowych odcinkach. Tymczasem w sieci pojawił się najnowszy zwiastun 5. sezonu serialu animowanego! Polska premiera już 22 czerwca w HBO.


Czas na nowy sezon atrakcji – zapowiedź finałowego sezonu „Rick i Morty”

Pełnokrwiste anime, czyli „Samurai & Shogun”,  folklor, cyberpunk – bo też „Genocider”, fantastyczny antyk, żeby wspomnieć tylko krótkometrażówkę „Bounty”, kosmiczne odyseje i szalona akcja! „Rick i Morty” to serial, który gwarantuje wybuchową fabułę z popkulturowymi nawiązaniami. Czego możemy się spodziewać w przyszłości? Zapowiedź nowego sezonu intryguje na bardzo wielu poziomach. Zobaczcie zresztą sami.

„Rick i Morty” w HBO GO już od 21 czerwca!

Wielokrotnie nagradzany serial animowanyRick i Morty” powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca. Tymczasem kosmiczne uniwersum jest rozbudowywane o coraz to nowe historie komiksowe. Przekonajcie się sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here