W jaki sposób wymazać rzeczywistość? Oczywiście przez manipulację i usuwanie wspomnień. Cyberpunkowa otoczka, podróże w czasie, surrealizm i dzika akcja… poznajcie krótkometrażowy film „Rick and Morty vs. Genocider”!


Choć nie wiadomo jeszcze, jakie są plany na emisję nowych odcinków, to otrzymaliśmy zapewnienie, że scenarzyści ukończyli już piąty sezon, a nawet więcej – zaczynają prace nad sezonem numer sześć. W międzyczasie pojawiają się krótkometrażowe animacje, dzięki którym można na nowo przedefiniować losy Ricka i Morty’ego. Ostatnio poznaliśmy samurajską wersję ich wspólnych przygód, jak i kosmiczne walki gladiatorów, a teraz przenosimy się do cyberpunkowego świata jutra. Azjatyckiej metropolii naznaczonej seksem, przemocą i hazardem – duet kultowych bohaterów będzie musiał skonfrontować się z tym, co ostateczne! Czasem. I wielowymiarowością.

Reżyserem krótkometrażówki jest Takashi Sano, natomiast za produkcję odpowiadają specjaliści ze Sola Entertainment i studio Telecom Animation Film, w których zrealizowano między innymi „Akirę”. Swoją drogą, czy wiecie, że Katsushiro Omoto planuje realizację kultowego anime? To jednak przyszłość. A teraz czas na widowisko – oto „Rick and Morty vs. Genocider”!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here