Pełnokrwiste anime, czyli „Samurai & Shogun”,  folklor, cyberpunk – bo też „Genocider”, fantastyczny antyk, żeby wspomnieć tylko krótkometrażówkę „Bounty”, kosmiczne odyseje i szalona akcja! „Rick i Morty” to serial, który gwarantuje wybuchową fabułę z popkulturowymi nawiązaniami. Czego możemy się spodziewać w przyszłości?


Serial „Rick and Morty” doczekał się do tej pory czterech sezonów, z czego ostatni z nich pojawił się w dwóch częściach – druga z nich zadebiutowała w maju tego roku. Wiadomo, że w najnowszej odsłonie poruszono niektóre motywy zaczerpnięte z kanonu serialu, choćby losy kosmicznej Beth czy klonowania córki Ricka, jednak w zdecydowanej większości twórcy postawili na epizodyczną formułę serii. To jednak ma się zmienić w niedalekiej przyszłości, a konkretnie w 5. sezonie.

Współtwórca projektu, Dan Harmon zdradził, że w kolejnej serii zobaczymy między innymi więcej kosmicznych przygód Beth. Dodatkowo scenarzysta animacji, Scott Marder zapowiedział naprawdę przełomowe wątki z kanonu produkcji w 5. sezonie. Nie chciał jednak zdradzić, o które tematy chodzi konkretnie. Warto jednak dodać, że serial rozwijany jest równocześnie o zupełnie nowe projekty, choćby komiksową serię. Twórcy serialu pracuję też nad innymi animacjami, czego dowodem jest „Solar Opposites”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here