„Sessions with Stan” to ujmująca krótkometrażówka, która stanowi wspomnienie jednej z największych legend współczesnej popkultury. 


Producent i reżyser Aron Fromm, miał okazję, aby blisko przez dekadę współpracować ze Stanem Lee – ikoną popkultury, rysownikiem, scenarzystą, twórcą i współtwórcą m.in. takich postaci z uniwersum Marvela jak Spider-Man, Hulk, X-Men, Thor czy Doktor Strange. Co ciekawe, podczas spotkań z legendą młodemu twórcy udało się nagrać kilka wspólnych rozmów. Teraz Fromm postanowił podzielić się z fanami swoim ulubionym wspomnieniem, które wiąże się z pewnym wulgaryzmem chętnie używanym przez Lee.

Na swoim kanale na YouTube Aron Froom opublikował dwuminutową animację, której jest reżyserem i producentem. Na filmie usłyszymy autentyczną wypowiedź Stana Lee, w której artysta rozpływa się nad właściwościami pewnego wspaniałego słowa. Myślicie, że to excelsior? Bynajmniej! Zobaczcie czarującą krótkometrażówkę. Zaintrygowani? W takim razie z pewnością będziecie chcieli poznać „Stan Lee’s Cosmic Crusaders”, animowaną drużynę superbohaterów stworzoną przez nieodżałowanego twórcę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here