Wielokrotnie nagradzany serial animowany „Rick i Morty” powraca z kolejnym, piątym już sezonem, który dostępny będzie w Polsce wyłącznie w HBO GO. Wraz z premierą najnowszego sezonu do serwisu dodane zostaną także wszystkie poprzednie sezony. Premiera produkcji zaplanowana została na 21 czerwca.


Szalona fantastyka naukowa w rozrywkowej formule

„Rick i Morty” to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty’ego na międzygalaktyczne eskapady. Kosmiczne uniwersum jest rozbudowywane o coraz to nowe opowieści, również ze świata komiksów.

Na wszystkich fanów serialu z całego świata z okazji premiery nowego sezonu czeka masa atrakcji związanych z „Rickiem i Mortym”. 20 czerwca będzie prawdziwym międzygalaktycznym świętem pod nazwą RICK AND MORTY DAY, w ramach którego fani będą mieli dostęp materiałów zakulisowych, wielu zapowiedzi, czy niespodzianek w social mediach.

W serialu „Rick i Morty” bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland (Spoza układu), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live) i Spencer Grammer (Greek). Twórcami serialu są Dan Harmon (Community) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych. Wspomniani filmowcy realizują również nowe seriale animowane.

Premiera serialu animowanego „Rick i Morty” zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4. Piąty sezon „Ricka i Morty’ego” w Polsce dostępny będzie wyłącznie w serwisie HBO GO. Na platformie znajdziecie także animacje ze świata superbohaterów DC Comics – oto 9 powodów, aby poznać 9 animacji z uniwersum Batmana, Supermana i Wonder Woman.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here