Czy wiecie, że Dan Harmon, współtwórca serialu „Rick i Morty”, planuje realizację zupełnie nowego widowiska? Poznaliśmy pierwsze szczegóły projektu, który powstaje dla wytwórni Fox. Wiemy też, kiedy odbędzie się premiera.


Pomysłodawca szalonej historii

Serial „Rick and Morty” doczekał się do tej pory czterech sezonów, z czego ostatni z nich pojawił się w dwóch częściach – druga z nich zadebiutowała w maju tego roku. Jaka będzie przyszłość serialu? W planach jest między innymi wojna klonów i kosmiczne wątki. Jednak w międzyczasie trwają przygotowania do zupełnie nowych projektów. Dan Harmon, który niedawno zrealizował „Solar Opposites”, zapowiada coś zupełnie nowego.

Dan Harmon i bogowie starożytnej Grecji

Okazuje się, że Harmon planuje wyreżyserować i napisać serial, którego akcja będzie rozgrywać się w antycznej Grecji. Głównymi bohaterami szalonej opowieści będą członkowie niedoskonałej rodziny złożonej z ludzi, bogów i potworów, którzy usiłują zarządzać jednym z pierwszych na świecie miast bez pozabijania się nawzajem. „Wydaje się, że tylko ktoś taki jak Dan Harmon może zmienić mity greckiej cywilizacji w błyskotliwy komentarz do współczesnej polityki i popkultury”, zapowiada Michael Thorn, prezes Fox Entertainment. Obecnie trwają castingi do głównych ról. Premiera zapowiedziana jest na 2022 rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here