„Tom i Jerry”, amerykański serial animowany stworzony przez Williama Hannę i Josepha Barberę, już wkrótce doczeka się kontynuacji! Stacja HBO Max zamierza zrealizować nowy projekt w uniwersum. Co wiemy o kreskówce?


Chaos w Nowym Jorku, Tom i Jerry w akcji!

Kultowe postacie z kreskówek, Tom i Jerry, powracają w zupełnie nowej oryginalnej serii. Animowana produkcja zatytułowana Tom and Jerry in New York przedstawia duet kota i myszy, którzy wywołują przezabawny chaos w mieście, w centrum i wszędzie tam, gdzie odbywają się ich szalone eskapady. Tom i Jerry ulokowani zostaną w Royal Gate Hotel, gdzie dojdzie do wielu szalonych perypetii. Ale to nie koniec fantastycznych informacji.

Klasyki Cartoon Network na HBO Max! Medialny gigant wkrótce pojawi się w Polsce

Nowy serial animowany trafi na HBO Max już 1 lipca w Stanach Zjednoczonych. Producentem wykonawczym serii jest Sam Register. W produkcję zaangażowane są Warner Bros. Animation oraz Cartoon Network Studios. A czy pamiętacie „Chojraka – Tchórzliwego psa”, „Atomówki” oraz „Laboratorium Dextera”? Klasyczne kreskówki z Cartoon Network już wkrótce trafią do oferty HBO Max! Co więcej, okazuje się, że już w połowie 2021 roku na polskim rynku ma pojawić się medialny gigant. Co znajdziemy w ofercie z seriali i filmów animowanych? Sprawdźcie sami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here