Czy pamiętacie „Chojraka – Tchórzliwego psa”, „Atomówki” i „Laboratorium Dextera”? Klasyczne kreskówki z Cartoon Network już wkrótce trafią do oferty HBO Max! Co więcej, okazuje się, że już w połowie 2021 roku na polskim rynku ma pojawić się medialny gigant. Co znajdziemy w ofercie z seriali i filmów animowanych?

Andy Forssell, szef HBO Max, plan ekspansji HBO Max w Europie podczas niedawnej konferencji Web Summit, zapowiedział, że docelowo HBO Max ma być dostępne w 190 krajach. Niedługo również w Polsce. „Serwisy HBO dostępne w Europie oferowane są w konkurencyjnych cenach na poszczególnych rynkach. Naszą ambicją jest utrzymanie konkurencyjności ceny także w przypadku oferowania HBO Max – przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Niburska, content & commercial PR director w HBO Europe.

Co ciekawe, platforma oferuje filmy i seriale (także dla dzieci) z biblioteki HBO oraz innych nadawców, m.in. Warner Bros., New Line, The CW, TNT czy Cartoon Network. W styczniu na HBO Max trafi bogactwo tytułów z animowanego uniwersum superbohaterów DC Comics – między innymi „Batman: Animated Series”, „Batman: Beyond” czy „Batman: Hush”. Niektóre z tych tytułów można znaleźć również w ofercie HBO Polska – poznajcie filmy, o których mogliście nie mieć pojęcia. Warto nadmienić, że trwają też rozmowy na temat innych projektów, choćby powrotu Mrocznego Rycerza, jak również animacji o Aquamanie.

W zestawieniu styczniowych nowości znalazły się też prawdziwe klasyki z Cartoon Network, między innymi „Mroczne przygody Billy’ego i Mandy”, „Chojrak: Tchórzliwy pies” czy „Ed, Edd n Eddy”. HBO Max został uruchomiony pod koniec maja 2020 roku, miesięcznie kosztuje 14,99 dolarów. Platforma oferuje filmy i seriale (także dla dzieci) z biblioteki HBO oraz innych nadawców, m.in. Warner Bros., New Line, The CW, TNT czy Cartoon Network.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here