Superbohaterowie zyskują nowe twarze. Kolejne interpretacje. W niedalekiej przyszłości poznamy nowe opowieści, których bohaterem będzie Aquaman, jeden z najważniejszych herosów mitologii DC.


Widowisko zatytułowane jako „Aquaman: King of Atlantis” zostanie podzielone na trzy epizody, za realizację których – jako producent wykonawczy – odpowiadać będzie James Wan, reżyser kinowego hitu „Aquaman” z Jasonem Momoą w roli tytułowej. Projekt jest przewidziany z myślą o nowej platformie streamingowej HBO Max, gdzie za jakiś czas zadebiutują nowe odcinki „Pory na przygodę”.

Zupełnie nowy „Aquaman”! Zapowiada się szalone widowisko

Serial rozpocznie się od momentu, gdy Arthur po raz pierwszy zasiadł na tronie Atlantydy jako prawowity monarcha. Aquaman odkryje, że bycie władcą nastręcza niemałych trudności. A to między innymi dlatego, że królestwo będzie atakowane przez Orma i poddani zaczną odwracać się od bohatera. Ten z pomocą Vulko i Mery postanawia udowodnić, że zasłużył na miano króla. Produkcja ma być przeznaczona dla publiczności z segmentu familijnego.

Na temat telewizyjnej opowieści wypowiedziała się Sarah Aubrey – szefowa do spraw oryginalnych treści HBO Max. „Dzięki popularności hitu od Warner Bros., jesteśmy pewni, że „Aquaman: King of Atlantis” będzie interesującym dodatkiem do naszej wciąż poszerzającej się oferty skierowanej do najmłodszych.” Starsi widzowie mogą czuć się usatysfakcjonowani już teraz za sprawą nowej wersji przygód szalonej Harley Quinn. W sieci pojawił się pierwszy materiał graficzny ukazujący króla Atlantydy w serialu HBO Max.

Aquaman, którego twórcami byli scenarzysta Mort Weisinger oraz rysownik Paul Norris, po raz pierwszy pojawił się w zeszycie „More Fun Comics” w listopadzie 1941 roku. Geneza postaci wielokrotnie zmieniała się na przestrzeni lat. Legendarny wojownik, półbóg, który zmaga się ze swoim dziedzictwem, śmiertelnik, który jest zmuszony do walki z przeznaczeniem… Heros pojawiał się również w serialach animowanych, żeby przywołać niezwykle popularne widowisko „Justice League”. Z kolei w latach 70., władca Atlantydy doczekał się nawet własnego, bardzo specyficznego serialu, o którym więcej dowiecie się… już wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here