Czy wiecie, że przedstawiciele ze studia Bethesda oraz MachineGames zapowiedzieli nową grę o przygodach Indiany Jonesa? Zobaczcie pierwszą zapowiedź!


Indiana Jones powraca w nowej grze!

Choć firma Bethesda jest najprawdopodobniej najbardziej znana z produkcji serii gier cRPG – „The Elder Scrolls”, to od pewnego czasu realizuje również produkcje osadzone w postapokaliptycznym świecie „Fallouta”. Teraz amerykański gigant łączy siły z szwedzkim producentem Machine Games (nowe tytuły z serii „Wolfenstein”), aby przygotować grę o Indianie Jonesie.

Kultowy bohater – archeolog, łowca przygód, którego atrybutami są fedora, bicz, skórzana kurtka i rewolwer – zadebiutował w filmie „Poszukiwacze zaginionej Arki” z 1981 roku. Do kinowego dziedzictwa George Lucasa i Stevena Spielberga wielokrotnie odnosili się inni twórcy, między innymi Patrick Schoenmaker, autor niezapomnianej animacji „The Adventures of Indiana Jones”. W przyszłości na Indy’ego czekać będzie kolejna misja.

Autorem gry będzie współtwórca „Fallouta”

W przyszłości czekać będzie na niego kolejna misja. Producentem wykonawczym został Todd Howard we współpracy z Lucasfilm Games. Gra zrealizowana przez Bethesdę i Machine Games ukaże zupełnie nową, oryginalną historię, której akcja rozgrywa się u szczytu kariery słynnego poszukiwacza przygód. Producentem wykonawczym został Todd Howard we współpracy z Lucasfilm Games. Amerykański projektant i producent gier komputerowych znany jest z prac nad seriami gier „Fallout” oraz „The Elder Scrolls”. Zobaczcie pierwszą zapowiedź projektu. Ale to nie wszystko.

Warto w tym kontekście przy okazji wspomnieć o produkcji „Indiana Jones and the Iron Phoenix”, czyli sequelu gry „Indiana Jones and the Fate of Atlantis” z 1992 roku, który miał szansę stać się prawdziwym hitem studia LucasArts. Przeczytajcie o niezrealizowanym projekcie z cyklu „Zaginęło w akcji”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here