PULS KIDS na kanale PULS 2 to rodzinne pasmo, w którym znajdziecie wspaniałe animacje. Przewodnikiem dzieci po bajkowym świecie jest sympatyczny animowany Jeżyk. PanAnimacja poleca zapoznanie się z filmami i serialami, które możecie znaleźć na PULS KIDS. Rekomendujemy „Psi Patrol”! Koniecznie sprawdzajcie fanpage PULS KIDS na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami!


Przygoda, humor i emocje – poznajcie „Psi Patrol”!

„Psi Patrol” – serial, który skradł serca przedszkolaków na całym świecie. Sześć bohaterskich szczeniąt – Marshall, Chase, Rocky, Zuma, Rubble i Sky – pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyrusza na ratunek potrzebującym. Animacja koncentruje się na ukazaniu perypetii bohaterskich psiaków – owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, buldoga Rubble’a, kundelka Rocky’ego, labradorki Zumy, suczki cockapoo Skye, które wyruszają na ratunek potrzebującym i stawiają czoło zagrożeniom. Czasami pomagają im także syberyjski husky imieniem Everest (w wersji angielskiej suczka), chihuahua Tracker, golden retrievery Tuck i Ella oraz berneński pies pasterski Rex.

„Psi patrol” kanadyjski serial animowany stworzony przez Keitha Chapmana. Wyprodukowany przez Spin Master Entertainment i Nickelodeon Productions. Serial wykonany techniką trójwymiarową CGI. Serial „Psi Patrol” możecie oglądać codziennie o godzinie 19:00 w Puls Kids na Puls2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here