Sekrety morskiej natury, wakacyjna przygoda, wielkie emocje. „Luca”, to film wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Enrico Casarosę („La Luna”), którego produkcją zajęła się Andrea Warren („Lawa”), wkrótce w kinach. Premiera już w czerwcu 2021 roku. Zobaczcie polski zwiastun nowej animacji studia Pixar! W przyszłości powrócą też inni bohaterów z amerykańskiej wytwórni.


Włoskie wakacje i nadmorskie tajemnice z potworami

Akcja filmu „Luca” jest osadzona w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Motywem przewodnim opowieści jest dorastanie i przyjaźń dwójki chłopców, którzy wspólnie przeżywają niezapomniane lato, które upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu związanego z potworną tajemnicą. Zobaczcie polski zwiastun filmu, którego premiera już w czerwcu 2021 roku. Wytwórnia Disney/Pixar zapowiedziała również inne projekty – w tym historię ze świata „Toy Story”.

Niezapomniane baśni Disney/Pixar

Najsłynniejsze animacje z wytwórni Disney/Pixar stały się również podstawą książek – nie tylko dla najmłodszych. Z początkiem stycznia oficyna Olesiejuk, jedno z największych wydawnictw w Polsce, rozpoczęło współpracę z Disney Polska, w ramach której będzie dystrybutorem książek z licencjami Disney, Lucasfilm i Marvel. Tym samym Disney staje się jednym z głównych partnerów licencyjnych Wydawnictwa Olesiejuk. To książki dla całych pokoleń – zarówno nowych fanów, jak i miłośników klasycznych opowieści rysunkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here