Mroczny sekret, siła przyjaźni, naturalne piękno fauny i flory… „Luca”, najnowszy z zapowiedzianych filmów wytwórni Pixar, zapowiada się więcej niż intrygująco! Poznajcie pierwsze szczegóły.


„Luca” będzie stanowić pełnometrażowy debiut reżyserski Enrico Casarosy, który znany jest choćby z krótkometrażowej perełki „La Luna”, przywołanej już w przeszłości na portalu. Casarosa pracował też przy takich filmach jak Epoka lodowcowa (2002), Ratatuj (2007), Odlot (2009) czy Coco (2017). Co wiemy o najnowszym filmie?

Fabuła widowiska będzie skoncentrowana na losach młodego chłopca imieniem Luca, który mieszka w nadmorskim miasteczku usytuowanym na włoskiej riwierze. Słoneczne lato bohater spędzi wraz ze swoim nowym najlepszym przyjacielem. Okazuje się jednak, że mroczna tajemnica dotycząca prawdziwej tożsamości Luci zagraża relacji pomiędzy chłopcami – jest on bowiem potworem morskim z innego świata, znajdującego się tuż pod powierzchnią wody… intrygująco, czyż nie?

„Jest to dla mnie bardzo osobista historia, nie tylko przez to, że akcję umiejscowiono na riwierze włoskiej, gdzie dorastałem, lecz również dlatego, że istotą filmu jest celebracja przyjaźni” – podkreślił Enrico Casarosa, którego w dziele stworzenia wspomagać będzie producentka Andrea Warren, która na swoim producenckim koncie ma takie tytuły jak „Merida Waleczna” (2012) i „Auta 3” (2017).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here