Choć premierę gry „Beyond Good & Evil” datuje się na 2003 rok, to marka Ubisoftu jest wciąż niesamowicie silna. Dla wielu to kultowy tytuł, o którym od lat mówiło się w kontekście ekranizacji. Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości w końcu doczekamy się filmowego widowiska!


„Beyond Good & Evil” to przygodowa gra akcji 3D stworzona przez Michela Ancela, ojca słynnej serii Rayman. Akcję opowieści osadzono w alternatywnej rzeczywistości na planecie Hyllis, zamieszkanej przez pokojową nację Hyllian. Główną bohaterką tej produkcji jest młoda reporterka o imieniu Jade, a spotykamy ją w chwili, gdy walczy z najeźdźcami w obronie wyspy na której mieszka. Po desperackiej bitwie opada z sił i traci przytomność, a podczas snu nawiedzają ją niepokojące wizje, w wyniku których, po ustaniu walk zaczyna powątpiewać w uspokajające informacje mówiące o tym, iż mieszkańcom planety nic już nie grozi i niebezpieczeństwo ze strony najeźdźców zostało zażegnane…

Jak podają zagraniczne portale, za kamerą filmu realizowanego z myślą o platformie Netflix stanie Rob Letterman, którego ostatnim projektem jest „Pokémon: Detektyw Pikachu”), dlatego też nie powinno dziwić, że od strony technicznej będziemy mieli do czynienia z czymś podobnym, a mianowicie z hybrydą filmu fabularnego i animowanego. Adaptacja Netflixa jest na wczesnym etapie rozwoju i trwają obecnie poszukiwania scenarzystów. Jason Altman i Margaret Boykin są producentami filmu dla Ubisoft Film & Television.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here