Wiedźmin Geralt powraca w nowej historii! The Witcher: Sirens of the Deepto pełnometrażowy film anime rozbudowujący uniwersum znane za sprawą gry CD Projekt Red, a także literackiej twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Animacja została wyprodukowana przez legendarne studio MIR. Zobaczcie oficjalny zwiastun filmu, który będzie dostępny na platformie Netflix.

Wielki powrót Białego Wilka

Geralt z Rivii, najemny pogromca bestii, jest obecnie prawdziwą ikoną światowej fantastyki. Znany za sprawą bestsellerowych gier CD Projekt RED, książek fantasy Andrzeja Sapkowskiego, ale także animacji. Przykładem takiej realizacji jest oczywiście „Wiedźmin: Zmora Wilka”. Okazuje się, że w niedługiej przyszłości doczekamy się nowego formatu zrealizowanego w podobnej konwencji. Zapowiada się niezwykle ekscytujące widowisko. W planach jest również serial animowany dla dzieci.

The Witcher: Sirens of the Deep” – nowy film na bazie opowiadania Sapkowskiego

Już w przyszłym roku na platformie Netflix pojawi się animacja „The Witcher: Sirens of the Deep”. Będzie to adaptacją opowiadania Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem „Trochę poświęcenia”. Zadowoleni powinni być fani gry „Wiedźmin”, a to dlatego, że głosem Geralta w anglojęzycznej wersji przemów Doug Cockle, który swojego talentu użyczał w produkcji CD Projekt Red. Mike Ostrowski (Jerycho) oraz Rae Benjamin (Wiedźmin) są autorami scenariusza. Za reżyserię odpowiada Kang Hei Chul. Produkuje studio MIR. Zobaczcie zwiastun filmu „The Witcher: Sirens of the Deep” realizowanego dla platformy Netflix.

CD Projekt Red zapowiada nowe gry z uniwersum „Wiedźmina”!

Przedstawiciele CD Projekt RED niespodziewanie przedstawili pierwsze informacje o nowych grach z uniwersum Wiedźmina. Poznajcie pierwsze szczegóły nadchodzących projektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here