Przedstawiciele CD Projekt RED niespodziewanie przedstawili pierwsze informacje o nowych grach z uniwersum Wiedźmina. Poznajcie pierwsze szczegóły nadchodzących projektów.

„Wiedźmin Polaris” to tytuł znajdujący się obecnie w pre-produkcji. Już teraz deweloperzy oficjalnie potwierdzili, że pracują nad całą trylogią gier z serii RPG (segment AAA), natomiast „Polaris” będzie stanowił jej początek. Z informacji prasowej wynika również, że 3-częściowa opowieść ma powstać w przeciągu najbliższych 6 lat.

Kolejna pozycja to „Wiedźmin Canis Majoris”. Będzie to pełnoprawna gra o Wiedźminie, która jednak będzie odrębną historią względem wcześniej wspomnianej sagi („Polaris”). Co ciekawe tytuł ten zostanie opracowany przez zewnętrzne studio, które będzie „kierowane przez doświadczonych twórców związanych w przeszłości z Wiedźminem”.

Natomiast trzecim z zapowiedzianych projektów będzie natomiast „Wiedźmin Sirius” (kodowa nazwa). Tytuł zostanie stworzony przez The Molasses Flood, a przedstawiciele z CD Projekt RED będzie pomagał w zrealizowaniu dzieła. Gra zaoferuje „rozgrywkę wieloosobową na szczycie doświadczenia dla pojedynczego gracza, w tym kampanię z zadaniami i fabułą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here