Demonologia, legendy, fantastyka grozy. Powracamy do świata wiedźminów, aby zmierzyć się z nowymi bestiami. Światowa premiera filmu anime „Wiedźmin: Zmora wilka” w serwisie Netflix już 23 sierpnia 2021 roku. Zobaczcie najnowszy zwiastun widowiska! Tymczasem wkrótce na platformie pojawi się „Władcy wszechświata: Objawienie”.


Historia Geralta, czyli wiedźmini – magia i fantastyka

Geralt z Rivii to wiedźmin, czyli ktoś, kto włada magią i ma umiejętności pozwalające mu na zabijanie siejących strach bestii. Geralt wędruje po świecie, aby znaleźć kolejne zlecenia i zarobić. Na swojej drodze spotyka różne osoby, zarówno dobre, jak i złe. Musi uważać, aby nie stać się narzędziem w rękach tych „złych”. Na drodze jego życia pojawiali się jednak mistrzowie. Jednym z nich był Vesemir, mentor Geralta, który jest głównym bohaterem filmu „Wiedźmin: Zmora wilka”. Poznajcie nowe rozdziały magicznego świata znanego również z realizacji fanów.

„Wiedźmin: Zmora wilka”, czyli nowe spojrzenie na świat Sapkowskiego

Serial Wiedźmin zostanie rozbudowany o film anime, który był ogłoszony w styczniu 2020 roku. Jego tytuł to Wiedźmin: Zmora Wilka, a całość skoncentruje się na historii Vesemira, zanim ten rozpoczął trening Geralta. Za realizację pełnometrażowego filmu anime odpowiada koreańskie studio Mir, zaś scenarzystą jest Beau DeMayo, który opracowywał trzeci odcinek do serialu aktorskiego o przygodach Geralta. Reżyserem jest Kwang Il Han, znany z pracy nad takimi tytułami jak The Boondocks, Avatar: The Last Airbender i Legenda Korry. Poznajcie nowy zwiastun widowiska! A to nie koniec niespodzianek.

Wiedźmin ikoną popkultury – w planach nowy komiks

Co ciekawe, niedawno ujawniono, że wydawnictwo Dark Horse stworzy komiks oparty na słynny opowiadaniu z książek Andrzeja Sapkowskiego pod tytułem Ziarno prawdy. Opowieść zostanie zaadaptowana przez pisarzy Jacka Rembisa (gra wideo Frostpunk) i Travisa Currita (różne wcześniejsze komiksy z serii Wiedźmin), z rysownikiem Jonasem Scharfem, kolorystą José Villarrubią i liternikiem Hassanem Otsmane-Elhaou na pokładzie. Komiks ma ukazać się wiosną 2022 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here