W sieci pojawił się zwiastun serialu animowanego „Chip ‚n’ Dale: Park Life”! Opowiada o dwóch wiewiórkach znanych z wcześniejszych filmów Disneya, które swego czasu założyły grupę detektywistyczną „Brygada Ryzykownego Ratunku”. Zobaczcie specjalną zapowiedź kreskówki! Premiera na Disney+.


„Chip ‚n’ Dale: Park Life” – nowa animacja, przygoda i komedia!

Wiadomo już, że pierwszy sezon będzie liczyć 39 odcinków. Epizody będą pojawiać się w serwisie, co środę, a każdy będzie trwać 7 minut. Za realizację animowanej produkcji odpowiedzialni są Walt Disney EMEA Productions i Xilam. Reżyserem jest Jean Cayrol. Nieco nerwowy i zamartwiający się Chip oraz wyluzowany marzyciel Dale to idealnie zwariowana para – są najlepszymi kumplami, choć wzajemnie doprowadzają się do szału. W ich nieustannej pogoni za żołędziami do tych małych bohaterów dołączają Pluton, Butch i inne kultowe postacie Disneya, aby mierzyć się z wielkimi i małymi łobuzami. Zobaczcie zwiastun widowiska. Światowa premiera już 28 lipca na Disney+.

W planach pełnometrażowy film o słynnych postaciach Disneya!

Chip i Dale na pewno dostaną własny serial animowany na Disney+, serię krótkometrażowych animacji, która będzie oparta na humorze sytuacyjnym i żywiołowej akcji. Okazuje się bowiem, że już wiosną 2022 roku na Disney+ pojawi się zupełnie nowa wersja kreskówki „Chip i Dale: Brygada RR”, która będzie hybrydą filmu live-action oraz animacji komputerowej. W rolach głównych wystąpią dwaj sławni komicy i aktorzy – John Mulaney i Andy Samberg. Reżyserem produkcji ma być Akiva Schaffer znany m.in. z „Saturday Night Live”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here