He-Man, kultowy bohater, powraca w nowej animacji! „Władcy wszechświata: Objawienie” to serial Netflixa, który jest kontynuującą niezapomnianej kreskówki z lat 80. Zobaczcie ostateczny zwiastun widowiska. Premiera już 23 lipca 2021 roku. Co ciekawe, równocześnie trwają prace nad nowym projektem w uniwersum.


„He-Man”, czyli heroic fantasy – legendarna seria

„Władcy wszechświata: Objawienie” rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się kreskówka He-Man i Władcy Wszechświata. Wojna o Eternię wybucha na nowo. Nadchodzi ostateczna konfrontacja He-Mana ze Szkieletorem. Ten dość powierzchowny opis mówi niewiele, więc nie wiadomo, co dokładnie twórcy przygotowali i w jakim kierunku serial ma pójść. Zobaczcie oficjalne zdjęcia z serialu, a także najnowszy zwiastun, który zdradza fabułę opowieści.

W obsadzie dubbingu znajdują się Chris Wood jako Książę Adam/He-Man, Sarah Michelle Gellar jako Teela, Mark Hamill jako Szkieletor, Lena Headey jako Evil-Lyn, Liam Cunningham jako Zbrojny Mąż, Griffin Newman jako Orko, Stephen Root jako Cringer, Diedrich Bader jako Król Randor, Alicia Silverstone jako Królowa Marlena i Susan Eisenberg jako Czarodziejka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here