Przedstawiciele platformy Netflix przygotowują kolejną animację na podstawie gry komputerowej. W sieci pojawiła się zapowiedź serialu „Tekken: Bloodline”. Zobaczcie zwiastun produkcji, której premiera nastąpi już 18 sierpnia 2022 roku.

Seriale na podstawie gier Netflixa – „Tekken: Bloodline” to dopiero początek

Niedawno odbyła się impreza branżowa Netflix Geeked Week, na którym zaprezentowano seriale animowane oparte na bestsellerowych grach. Jedną z zapowiedzianych produkcji jest „Cyberpunk: Edgerunners” na bazie tytułu z CD Projekt Red. Amerykański gigant streamingowy ogłosił też kolejną animację, którą jest „Dragon Age: Absolution”. W najbliższej przyszłości doczekamy się natomiast adaptacji serii „Tekken: Bloodline”.

„Tekken: Bloodline” – kultowa bijatyka jako serial Netflixa

Wypełnianie przeznaczenia, walka ze śmiertelnym niebezpieczeństwem i elektryzująca bijatyka. „Tekken: Bloodline” zapowiada się na bezkompromisową rozrywkę. O czym będzie to opowieść?

Jin Kazama w młodym wieku nauczył się od matki rodzinnej sztuki samoobrony. Pomimo tego nie potrafił sprostać potwornemu złu, które zaatakowało z zaskoczenia, niszcząc wszystko, co mu bliskie, i zmieniając jego życie na zawsze. Wściekły na samego siebie z powodu porażki, Jin poprzysiągł zemstę i ruszył na poszukiwanie absolutnej mocy, by dopiąć celu. Tak trafił do miejsca, gdzie odbywają się najtrudniejsze walki na świecie — na arenę turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści.

Zobaczcie oficjalny zwiastun serialu, którego premiera nastąpi 18 sierpnia 2022 roku.

Nowe animacje na podstawie serii gier

Warto przypomnieć, że w najbliższym czasie doczekamy się nowych produkcji animowanych na podstawie popularnych gier. W planach znajdują się między innymi przygody Lary Croft” czy „Eartworma Jima”. Niezwykłą popularnością cieszy się też ostatnio „The Cuphead Show!”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here