Niesamowity humor, surrealistyczny charakter, emocjonująca przygoda i cudowny styl rysunkowy. „The Cuphead Show!”, najnowszy serial animowany Netflixa, zapowiada się naprawdę oryginalnie. Zobaczcie oficjalny zwiastun popkulturowej kreskówki! To kolejna produkcja amerykańskiego serwisu, która bazuje na pomysłach z gier komputerowych. W kolejce czeka Jeż Sonic i Earthworm Jim.

Przygodowa formuła i akcja – oto „The Cuphead Show””!”

„The Cuphead Show! to serial animowany platformy Netflix inspirowany popularną grą, która wzorowana jest na klasycznych produkcjach rysunkowych z lat 30. XX wieku. W sieci pojawił się już oficjalny zwiastun widowiska. Poznaliśmy również datę premiery. Animowana produkcja w serwisie pojawi się dokładnie 18 lutego. Zobaczcie zapowiedź serialu.

Gra, która stała się podstawą animowanego serialu Netflixa

Oryginalne „The Cuphead” to utrzymana w stylistyce starych filmów rysunkowych, dwuwymiarowa gra akcji, będąca debiutanckim projektem zespołu StudioMDHR. W grze Cuphead wcielamy się w postać bohatera o skłonnościach do hazardu, który podczas gry z diabłem przegrywa swą duszę. Interesująca koncepcja wyjściowa, prawda?

„The Cuphead”, czyli komediowa formuła i walka o duszę z diabłem

Głównymi bohaterami gry są nieroztropni bracia Cuphead oraz Mugman, przypominający wyglądem filiżankę oraz kubek. Mieszkają oni wraz ze swoim starszym opiekunem w niewielkim domu na wyspach Inkwell. Wbrew ostrzeżeniom pewnego wieczoru odwiedzają kasyno należące do diabła, gdzie namiętnie oddają się grze w kości. Po serii zwycięstw przed ich oczami staje właściciele przybytku, który składa z pozoru niezwykle atrakcyjną ofertę. Jeżeli wygrają jeszcze raz, całe złoto w kasynie trafi do ich kieszeni, w przeciwnym wypadku diabeł skradnie im dusze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here