Szalona akcja, wulgarne sceny przemocy i seksu, niestandardowa satyra na superbohaterów. „The Boys” to bezkompromisowy serial na podstawie komiksów Gartha Ennisa, który już wkrótce doczeka się nowego rozdziału. Przedstawiciele Amazon Prime Video zamówili stworzenie serialu animowanego dla dorosłych pod tytułem „Diabolical”. W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź widowiska!

„Diabolical”, czyli jeszcze bardziej zwariowana wersja „The Boys”

Karl Urban, jeden z gwiazdorów serialu Amazona, ujawnił, że trwają pracę nad nowym projektem animowanym. Podczas gdy my pracowaliśmy nad trzecim sezonem, Eric Kripke, Seth Rogen oraz Evan Goldberg poprosili kilku swoich sławnych kumpli, aby przygotowali osiem cudownie wyjątkowych, pokręconych, animowanych odcinków, których akcja rozgrywa się w świecie znanym z „The Boys”.

Za projekt odpowiedzialny będzie producent wykonawczy showrunner serialu aktorskiego, Erik Kripke, który zdradził, że scenarzyści odpowiedzialni za nadchodzącą serię kierowali się tylko jedną zasadą – nie ma żadnych zasad. W projekt zaangażowany jest również Garth Ennis, twórca komiksowego pierwowzoru. Zobaczcie oficjalną zapowiedź serialu i poczytajcie, o czym jest bezkompromisowa seria, którą w Polsce wydaje Planeta Komiksów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here