Szalona akcja, wulgarne sceny przemocy i seksu, niestandardowa satyra na superbohaterów. „The Boys” to bezkompromisowy serial na podstawie komiksów Gartha Ennisa, który już wkrótce doczeka się nowego rozdziału. Przedstawiciele Amazon Prime Video zamówili stworzenie serialu animowanego dla dorosłych pod tytułem „Diabolical”.


„The Boys” – szalona i wulgarna satyra na superbohaterów

„The Boys” to nonszalanckie spojrzenie na to, co dzieje się z superbohaterami, gdy stają się równie popularni co celebryci, tak samo wypływowi jak politycy i tak boscy jak bogowie, i gdy nadużywają swych mocy, zamiast wykorzystać je w słusznym celu. Bezsilność stanie przeciwko superpotędze, kiedy zespół wyrusza w bohaterską wyprawę, by ujawnić prawdę o Siódemce, wspieranej przez organizację Vought. Serial emitowany na platformie Prime Video jest niesamowicie popularny, nic zatem dziwnego, że zdecydowano się na rozszerzenie uniwersum o animowanym serial.

„Diabolical”, czyli jeszcze bardziej zwariowana wersja „The Boys”

Karl Urban, jeden z gwiazdorów serialu Amazona, ujawnił, że trwają pracę nad nowym projektem animowanym. Podczas gdy my pracowaliśmy nad trzecim sezonem, Eric Kripke, Seth Rogen oraz Evan Goldberg poprosili kilku swoich sławnych kumpli, aby przygotowali osiem cudownie wyjątkowych, pokręconych, animowanych odcinków, których akcja rozgrywa się w świecie znanym z „The Boys”. Za projekt odpowiedzialny będzie producent wykonawczy showrunner serialu aktorskiego, Erik Kripke, który zdradził, że scenarzyści odpowiedzialni za nadchodzącą serię kierowali się tylko jedną zasadą – nie ma żadnych zasad. W projekt zaangażowany jest również Garth Ennis, twórca komiksowego pierwowzoru.

A warto przypomnieć, że nie jest to jedyny projekt poboczny związany z tym serialem – wcześniej zamówiono już spin-ff, którego akcja skupi się wokół młodzieży uczęszczającej do specjalnego college’u przeznaczonego tylko dla użytkowników supermocy.

Komiksowa seria, która stała się prawdziwym bestsellerem dla dorosłych

W świecie, gdzie bohaterowie w kostiumach szybują w przestworzach, a zamaskowani mściciele mkną przez noc, ktoś musi pilnować, by „supki” nie przekraczały pewnych granic. Ktoś czuwa. Przed wami „chłopaki”: Billy Rzeźnik, Tyci Hughie, Cycuś Glancuś, Francuz i Niewiasta. Bardzo niebezpieczni ludzie, tworzący tajny oddział CIA. Każdy z nich w pełni poświęca się walce z najbardziej niebezpieczną siłą na Ziemi – super bohaterstwem. Bo niektórych superherosów trzeba obserwować. Niektórych trzeba kontrolować. A niektórych, czasem, trzeba po prostu zdjąć. I wtedy właśnie czas zadzwonić po CHŁOPAKÓW. Seria jest wydawana w Polsce za sprawą wydawnictwa Planeta Komiksów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here