Świat Batmana doczeka się wkrótce kolejnych produkcji animowanych! Jedną z najbardziej oczekiwanych jest „Batman: Caped Crusader” – czyli serial, który wzbogaci ofertę Amazon Prime. Co ciekawe, swój nowy dom znalazła również świąteczna animacja „Merry Little Batman” oraz jej serialowy spin-off „Bat-Family”.

„Merry Little Batman to tak naprawdę rodzinna komedia, w której śledzimy losy młodego Damiana Wayne’a, gdy ten zostaje sam w Wayne Manor w Wigilię Bożego Narodzenia. W tym magicznym okresie młody Wayne przemienia się w „Małego Batmana”, aby bronić swojego domu i Gotham City przed oszustami i superzłoczyńcami, którzy chcą zniszczyć święta.

Wyprodukowany przez Warner Bros. Animation „Merry Little Batman wyreżyserował Mike Roth (Regular Show) na podstawie scenariusza Morgana Evansa (“Teen Titans Go!”). Roth jest także producentem wykonawczym wraz z Samem Registerem. Jednak nie jest to jedyny projekt, który jest realizowany z myślą o Amazon Prime.

Po wydarzeniach z świątecznego filmu, w Bat-Family śledzimy losy Batmana, Alfreda i młodego Damiana Wayne’a – który został Małym Batmanem”. Wraz z kilkoma nowicjuszami w Wayne Manor. Codzienne zabawy, życiowe frustracje, obyczajowa komedia i dzika akcja – oto motywy przewodnie nowego serialu.

Jase Ricci, Mike Roth i Sam Register będą producentami wykonawczymi serialu, który wyprodukuje Warner Bros. Animation.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here