„Dragons: The Nine Realms” to spin-off i kontynuacja kinowej serii „Jak wytresować smoka”. Fabuła serialu jest osadzona we współczesnych czasach. Zobaczcie zwiastun widowiska!


Nowa opowieść – serial w uniwersum „Jak wytresować smoka”

Akcja serialu „Dragons: The Nine Realms” rozgrywa się 1300 lat po wydarzeniach z „Jak wytresować smoka”. Świata zmienił się nie do poznania – rozpoczyna się zupełnie nowy rozdział w legendarnej opowieści. Wszystko rozpoczyna się od tego, że młoda grupa osób odkrywa smoki żyjące w ukryciu, które chcą chronić przed złymi zamiarami innych ludzi.

„Dragons: The Nine Realms” – premiera już 23 grudnia 2021 roku

W obsadzie oryginalnego dubbingu są Jeremy Shada (Voltron: Legendary Defender), Julia Stiles (10 Things I Hate About You), Marcus Scribner (Black-ish), Aimee Garcia (Lucifer), Ashley Liao (Fuller House), Lauren Tom (The Joy Luck Club), Keston John (She-Ra and the Princesses of Power), Justina Machado (One Day at a Time) oraz D’arcy Carden (The Good Place). Za sterami serialu stoi John Tellegen.

„Dragons: The Nine Realms” – premiera w USA na platformach Hulu i Peacock odbędzie się 23 grudnia 2021 roku. Data premiery w Polsce nie jest znana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here