Czy jesteście fanami filmu „Spider-Man: Uniwersum? Wytwórnia Sony opublikowała w sieci oficjalną zapowiedź hitowej animacji o superbohaterze Marvela. Poznaliśmy tytuł, datę premiery, a także zarys fabuły widowiska. Zobaczcie materiał! Co ciekawe, w planach jest nie tylko pełnometrażowy film, ale również seriale.


Miłość i akcja – „Spider-Man: Across the Spider-Verse”

Już w czasie premiery pierwszego filmu Amy Pascal, producentka hitowego widowiska, potwierdził, że kontynuacja będzie związana z jednym z usuniętych wątków fabularnych. W oryginalnym szkicu Phila Lorda i Chrisa Millera zaproponowano, aby Miles Morales i Gwen Stacey rozpoczęli romantyczny związek.

Wszystko wskazuje, że teraz ten wątek – znany również z serii klasycznych komiksów, jak i nowych odsłon w sadze bohater Marvela – będzie kontynuowany w bardzo interesujący sposób. Ujawniono również, że oczekiwany film będzie nosić tytuł „Spider-Man: Across the Spider-Verse (Part One)”. Będzie to pierwsza część historii z dwóch.

Multiwersum – zapowiedź animacji ze świata „Spider-Man: Uniwersum”

„Spider-Man: Uniwersum” można z całą pewnością określić mianem jednej z najbardziej oryginalnych produkcji ostatnich lat. Przede wszystkim za sprawą niezwykłej, eksperymentalnej formy, jak i sposobu narracji. Okazuje się, że kontynuacja może pod tym względem jeszcze przebić pierwszą część.

W zwiastunie widzimy, że Miles przemieszcza się pomiędzy światami multiwersum i wraz z tym… zmienia się styl animacji. Twórcy potwierdzili w rozmowie z EW.com, że takie mają podejście. Każdy świat będzie wyglądać inaczej, jakby był rysowany przez innego artystę. Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji. Pierwszy sequel pojawi się 7 października 2022 roku, natomiast drugi został zapowiedziany na 2023 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here