„Spider-Man: Uniwersum” można z całą pewnością określić mianem jednej z najbardziej oryginalnych produkcji ostatnich lat. Przede wszystkim za sprawą niezwykłej, eksperymentalnej formy, jak i sposobu narracji. Okazuje się, że kontynuacja może pod tym względem jeszcze przebić pierwszą część.


Od pewnego czasu wiemy, że wytwórnia Sony dała zielone światło na realizację filmowej kontynuacji, jak i seriali osadzonych w superbohaterskim uniwersum. A jak będzie wyglądać kontynuacja? Chris Miller, jeden z dwójki pomysłodawców pierwowzoru, zamieścił tweet, który wydaje się więcej, niż interesujący. Amerykański reżyser ujawnił, że rozwój przełomowych technik artystycznych w kontynuacji sprawi, że pierwszy film będzie wyglądał dziwnie przy sequelu.

Dla przypomnienia – bohaterem pierwszego filmu jest Miles Morales, nastolatek, który broni Nowego Jorku przed przestępcami jako tytułowy bohater. W animacji możemy zobaczyć drużynę, w skład której, oprócz Milesa, wchodzą między innymi Spider-Gwen, Peter Parker i Spider-Noir. Premiera kontynuacji zapowiedziana jest na 2022 rok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here