Czy wiecie, że przedstawiciele Sony Pictures Television jakiś czas temu podpisali kontrakt z twórcami hitowego filmu „Spider-Man Uniwersum”? Na jego na mocy Phil Lord i Chris Miller mają zrealizować nowe produkcje telewizyjne, między innymi serialowe opowieści o superbohaterach Marvela.


O uznanym duecie znów zrobiło się głośno za sprawą zapowiedzi filmu „Połączeni”, którego Lord i Miller są producentami wykonawczymi. Premiera planowana jest na tegoroczny wrzesień. Teraz warto jednak cofnąć się nieco wcześniej…

Dokładnie pod koniec listopada 2018 roku kiedy to ujawniono, że studio pracuje zarówno nad kontynuacją, jak i nad spin-offem filmu „Spider-Man Uniwersum”. Joaquim Dos Santos został zatrudniony na stanowisku reżysera kontynuacji, natomiast David Callaham jako jej scenarzysta. Będzie to dalszy rozdział historii Milesa Moralesa. Spin-off natomiast ma się koncentrować wokół kobiecych postaci uniwersum, takich jak Spider-Gwen, Spider-Woman i Silk. Za jego scenariusz ma odpowiadać Bek Smith, a Lauren Montgomery jest brana pod uwagę na stanowisku reżysera. To jednak nie koniec.

Sony rozważa również serię krótkometrażówek o Spider-Kwiku oraz telewizyjny serial animowany koncentrujący się na postaciach z filmu. Na początku listopada 2019 roku studio wyznaczyło datę amerykańskiej premiery sequela na 8 kwietnia 2022 roku. O szczegółach będę Was informować na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here