„Dragon Ball Super: Super Hero” to jedna z najbardziej oczekiwanych superprodukcji anime. W sieci pojawił się nie tylko oficjalny zwiastun, ale także plakat filmu. W prace zaangażowany jest twórca losów Goku, Akira Toriyama. Okazuje się, że animacja już wkrótce pojawi się na ekranach polskich kin! Znamy datę premiery.

„Dragon Ball Super: Super Hero”, czyli najnowszy film anime osadzony w kultowym uniwersum, trafi do Polski. Dystrybutor UIP ogłosił, że polska premiera nastąpi 19 sierpnia 2022 roku, czyli zaledwie dwa miesiące po debiucie w Japonii. Na ten moment nie wiadomo, czy film będzie wyświetlany z napisami, czy planowany jest dubbing.

Co ciekawe, „Dragon Ball Super: Super Hero” to pierwsza produkcja z uniwersum, przy której wykorzystano efekty komputerowe do tworzenia animacji. Jest to również czwarta historia, przy której aktywnie pracował twórca Dragon Balla , Akira Toriyama, odpowiedzialny za zarys fabuły i koncept wizualny. Poznajcie szczegóły o superprodukcji „Dragon Ball Super: Super Hero”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here