„Dragon Ball Super: Super Hero” to jedna z najbardziej oczekiwanych superprodukcji anime. W sieci pojawił się nie tylko oficjalny zwiastun, ale także plakat filmu. W prace zaangażowany jest twórca losów Goku, Akira Toriyama.


Przedstawiciele studia Toei Animation oficjalnie ogłosili, że już w 2022 roku do japońskich kin wejdzie nowy film anime „Dragon Ball Super”. Jednym z ostatnich projektów w uniwersum był „Dragon Ball Broly”. Co wiemy na temat nadchodzącego filmu? Poznajcie pierwsze szczegóły projektu.

Nowy rozdział w mitologii – „Dragon Ball Super: Super Hero”

Dragon Ball Super: Super Hero ukaże historię bohaterki imieniem Pan, córki Gohana, która zacznie trening pod okiem Szatana Serduszko. Wiele wskazuje na to, że osiągnie formę Super Saiyanki. Chociaż szczegóły fabularne na temat tego filmu nie zostały jeszcze wyjawione, wygląda na to, że jego akcja nie pokryje się w wydarzeniami, które przedstawia manga Dragon Ball Super już po akcji z finału serii anime. W sieci pojawił się oficjalny plakat produkcji.

„Dragon Ball Super: Super Hero”, akcja i nawiązania do klasyki – zwiastun filmu

Co ciekawe, „Dragon Ball Super: Super Hero” będzie już 21. animowaną produkcją pełnometrażowa z uniwersum. Na ekranie zobaczymy również Krillina, Bulmę, Dendego, Korina i znanych złoczyńców. W nowym filmie twórcy wykorzystują również animację komputerową. „Dragon Ball Super: Super Hero” – premiera w japońskich kinach w 2022 roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here