Łałałiła! W sieciowisku po San Diego Comic-Con wciąż można znalezc prawdziwe perełki! Między innymi… zapowiedz nowego kinowego widowiska „Dragon Ball Super: Broly”!

dragon ball broly!

„Dragon Ball Super: Broly!” ma stanowić kontynuację wydarzeń z niedawnej serii „Dragon Ball Super”. Wciąż nie do końca jasne jest o czym będzie to film, jednak – jak wskazuje tytuł – jedną z najważniejszych ról odegra w nim Broly. Akira Toryiama, mangaka, najbardziej znany jako autor popularnej serii Dragon Ball, za sprawą której stał się jednym z najpopularniejszych rysowników komiksowych na świecie, w ten sposób wypowiada się o postaci: Broly to o nieprawdopodobnie potężny Saiyanin, który pojawił się tylko w starych filmach anime. Nawet zaprojektowałem jego wygląd, lecz praktycznie w ogóle nie byłem zaangażowany w anime w tamtym czasie, więc zapomniałem o tej historii.

Spotkanie i walka pomiędzy Songo a Vegetą, konfrontacja z armią Frizera i  poznanie dalszych dziejów z historii Saiyan. O tym, między innymi, traktować ma Dragon Ball Super: Broly! zadebiutuje w Japonii na koniec bieżącego roku. Premierę w USA (tam film trafi do kin) zaplanowano na styczeń 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here