„Dragon Ball” powraca! Zapowiedziany niedawno nowy film anime, należący do kultowego uniwersum, otrzymał oficjalny tytuł. „Dragon Ball Super: Super Hero” w japońskich kinach pojawi się w 2022 roku. Poznajcie pierwsze szczegóły widowiska.


„Dragon Ball” ponownie na ekranach! Legendarna seria już wkrótce doczeka się kolejnego rozdziału. Przedstawiciele studia Toei Animation oficjalnie ogłosili, że już w 2022 roku do japońskich kin wejdzie nowy film anime „Dragon Ball Super”. Jednym z ostatnich projektów w uniwersum był „Dragon Ball Broly”. Co wiemy na temat nadchodzącego filmu?

Ikona fantastyki powraca – poznajcie „Dragon Ball Super: Super Hero”

Za scenariusz, a także projekty postaci odpowiedzialny będzie Akira Toriyama, czyli oryginalny autor mangi „Dragon Ball”, która stanowi jedną z najpopularniejszych franczyz światowej fantastyki. Chociaż szczegóły fabularne tego projektu pozostają nieznane, to producent Akio Iyoku wyjawił, że podtytuł posiada słowo super, aby podkreślić fakt, że na herosów będą czekać również super złoczyńcy. Zobaczcie teaser trailer widowiska.

Nowa historia w kanonie, czyli nieznane wydarzenia ze świata „Dragon Ball”

Akcja nowego filmu anime zostanie osadzona już po wydarzeniach z „Dragon Ball Super: Broly”, a także serii odcinkowej „Dragon Ball Super.” Nie wiadomo jednak, jak historia przedstawiona w nowej opowieści kinowej będzie współgrała z wydarzeniami, które rozgrywają się w mandze autorstwa Toyotarou. Film anime Dragon Ball Super: Super Hero nie posiada jeszcze dokładnej daty premiery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here