Jakiś czas temu w sieci pojawiła się pierwsza grafika z nowej kreskówki o Smerfach, za której realizację odpowiada stacja Nickelodeon. Światowa premiera nastąpi już we wrześniu. Zobaczcie zwiastun nowego serialu animowanego!


Zwiastun nowego serialu animowanego o Smerfach!

Za sterami nowego serialu animowanego stoją artyści z wytwórni odpowiadają Nickelodeon, LAFIG Belgium i IMPS. Warto podkreślić, że jest to wielki powrót niebieskich bohaterów do telewizji po prawie 40 latach. Z oficjalnego opisu produkcji dowiadujemy się, że będzie to historia o Papie Smerfie (David Freeman w oryginalnym dubbingu), Smerfetce (Berangere McNeese), Mądrali (Youssef El Kaoukibi), Osiłku, Ciamajdzie i innych mieszkańcach wioski smerfów, na których czekają zupełnie nowe przygody pełne humoru, emocji i akcji. Oczywiście ich naturalnym wrogiem pozostaje Gargamel i Klakier.

Co ciekawe, istotną rolę w opowieści odegra nowe plemię smerfów, w którym znajduje się same dziewczyny. Ich przywódczynią jest Willow (Catherine Hershey). Wiadomo już, że światowa premiera nowych Smerfów nastąpi we wrześniu 2021 roku.

„Smerfy: Zupa ze Smerfów” – recenzja komiksu i zapowiedź serii „Smerfy i świat emocji”

Małe, niebieskie, wyjątkowo urocze. Wizerunek Smerfów jest bardzo dobrze znany. Na polskim rynku publikowane są natomiast kultowe historie komiksowe. Jedną z nich jest album „Smerfy: Zupa ze Smerfów”. Poznajcie, o czym jest to historia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here