Już niebawem do kin trafi film „Luca”, a do księgarń książka na podstawie animacji. „Silenzio, Bruno!” to książka idealna na lato: wakacje, zabawa i przygoda, a przede wszystkim sympatyczni bohaterowie – morskie stwory, które od czasu do czasu zamieszkują wśród ludzi. Opowieść ukazała się nakładem Wydawnictwa Olesiejuk. Poznajcie szczegóły, a także ostatnie premiery ze świata Disney/Pixar.


„Silenzio, Bruno!” – książka na podstawie animacji „Luca”

O tym, jak radzić sobie z lękiem i strachem, a także o sile przyjaźni opowiada historia w książce „Silenzio, Bruno!”. Sekrety morskiej natury, wakacyjna przygoda, wielkie emocje. „Luca”, to film wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara Enrico Casarosę („La Luna”), którego produkcją zajęła się Andrea Warren („Lawa”), wkrótce w kinach. Premiera już w czerwcu 2021 roku. Zobaczcie polski zwiastun nowej animacji studia Pixar!

Wakacyjna przygoda i magia przyjaźni

Wspaniałe lato, atmosfera wakacji, zabawy i przygody, sympatyczni bohaterowie – morskie stwory, które od czasu do czasu zamieszkują wśród ludzi. Jednak nawet w tak radosnym świecie zdarzają się chwile niepewności i grozy, gdy do ucha szepcze znienacka głos lęku, obawy czy niewiary w siebie. Jak sobie z nim radzić? O tym i o magicznej sile przyjaźni opowiada ta wzruszająca, pięknie ilustrowana książka, powstała na motywach najnowszego filmu animowanego studia Disney/Pixar pod tytułem „Luca”.

Ta pozycja dostępna jest już teraz w przedsprzedaży na swiatksiazki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here