Ostatni sezon serialu animowanego „Castlevania” jest już dostępny na platformie Netflix. Tymczasem twórcy zapowiedzieli, że uniwersum zostanie rozwinięte o nowe projekty. Poznaliśmy pierwsze szczegóły.

Ród Belmont i wampiryczne monstra

„Castlevania” to serial, który stał się prawdziwym wydarzeniem. Głównym bohaterem jest Trevor Belmont, ostatni żyjący członek rodu zajmującego się polowaniem na potwory, który wraz z garstką sojuszników usiłuje powstrzymać armię wampirów terroryzującą tereny Wołoszczyzny. Twórcą serialu jest Adi Shankar, a głosów głównym postaciom użyczyli Richard Armitage, James Callis, Graham McTavish i Alejandra Reynoso.

Okazuje się, że producenci serii zrealizują nową animację. Akcja będzie rozgrywać się w czasie Rewolucji Francuskiej, a jednym z głównych bohaterów będzie potomek Syphy oraz Trevora. Całość zostanie stworzona przez specjalistów z wytwórni Power House Animation. Jest przynajmniej kilka powodów, aby poznać serialową „Castlevanię”. Dramaturgia, mroki średniowiecza, legendy i mity z fantastyki grozy. Przeczytajcie, co myślę o tym serialu.

Nowe projekty twórcy serialu Castlevania

Adi Shankar, producent animowanego serialu „Castlevania”, od dłuższego czasu podsyca zainteresowanie fanów fantastyki. Przed laty mówiło się o tym, że amerykański realizator przymierza się do realizacji kolejnego projektu animowanego na licencji gry. Tym razem będzie to historia osadzona w świecie „Assasin’s Creed. Nieoficjalnie spekulowano również o serialu w uniwersum „Devil May Cry”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here