„Dragon Ball Super: Super Hero” to jedna z najbardziej oczekiwanych superprodukcji anime. W sieci możemy znaleźć oficjalny plakat, a także zwiastun widowiska. W prace zaangażowany jest twórca losów Goku, Akira Toriyama. Właśnie ukazała się najnowsza zapowiedź pełnometrażowego filmu.


Przedstawiciele studia Toei Animation oficjalnie ogłosili, że już w 2022 roku do japońskich kin wejdzie nowy film anime „Dragon Ball Super”. Jednym z ostatnich projektów w uniwersum był „Dragon Ball Broly”. Co wiemy na temat nadchodzącego filmu? Poznajcie pierwsze szczegóły projektu.

 

Nowy rozdział w mitologii „Dragon Ball”

„Dragon Ball Super: Super Hero” ukaże historię bohaterki imieniem Pan, córki Gohana, która zacznie trening pod okiem Szatana Serduszko. Wiele wskazuje na to, że osiągnie formę Super Saiyanki. Chociaż szczegóły fabularne na temat tego filmu nie zostały jeszcze wyjawione, wygląda na to, że jego akcja nie pokryje się w wydarzeniami, które przedstawia manga Dragon Ball Super już po akcji z finału serii anime. W sieci pojawił się nowy zwiastun animowanego filmu.

Manga „Dragon Ball Super”

Dragon Ball to manga stworzona przez Akirę Toriyamę. Jej pierwsze rozdziały są luźno oparte na motywach zaczerpniętych z szesnastowiecznej powieści chińskiej Wędrówka na Zachód. W Polsce komiksy z serii ukazują się nakładem wydawnictwa Japonica Polonica Fantastica. Ważnym albumem jest w kontekście premiery nowego filmu jest historia Dragon Ball Super”.

Dragon Ball Super to kultowa manga z Son Goku w roli głównej. Po zwycięstwie nad straszliwym Buu na Ziemi wreszcie zapanował spokój. Nie na długo jednak, gdyż niebawem z przestrzeni kosmicznej nadciąga kolejne zagrożenie. Tym razem naszym bohaterom przyjdzie stawić czoła najpotężniejszym wojownikom z szóstego wszechświata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here