Jakie tajemnice skrywa Mała Syrenka? Czym jest Gwiazda Persji ze świata Aladyna? Kto jest bestią z Nibylandii? Pytania i odpowiedzi zapisano w albumie „52 bajkowe opowiastki. Księżniczki i wróżki. Disney”. Książkowe wersje kultowych bajek, które na polskim rynku ukazały się za sprawą starań Wydawnictwa Olesiejuk, to propozycja zarówno dla nowych fanów, jak również wielbicieli kultowych bajek.


Magia starych i nowych historii ze świata Disneya

W każdej baśni znajduje się ukryte piękno. A przecież tak naprawdę współczesnymi baśniami są najbardziej znane filmy animowane z wytwórni Disney. Walka dobra ze złem, przenikanie się świata realnego z nadprzyrodzonym, metamorfoza i wędrówka bohaterów. Na przykład Księżniczek i wróżek. „52 bajkowe opowiastki. Księżniczki i wróżki. Disney” to zbiór opowieści, w których poznajemy nowe historie ze świata Małej Syrenki, Belli, Meridy Walecznej, Kopciuszka, Dzwoneczka, Mulan czy Pocahontas.

Przygoda, magia, emocje – „52 bajkowe opowiastki. Księżniczki i wróżki. Disney”

Arielka w wyprawie na dnie morza, gdzie znajduje się skarb, a także tajemnicze nocne światełka. Uczynne wróżki Dzwoneczka i niezwykły wynalazek, który odkryła Bella. Tajemnica piratów, magiczna moc, duchy lasu w krainie Pocahontas, Śnieżka i trzy olbrzymy… w tym zbiorze poznamy dobrze znane opowieści filmowe, cudownie zrealizowane adaptacje, jednak również nowe, nieznane dotąd historie. Każda z bohaterek staje się przewodniczką po magicznym świecie z przygodami.

Książki, które łączą pokolenia

Niezwykłe przyjaźnie, wyprawy w nieznane, nadnaturalne moce, a wreszcie – prawdziwe przygody! Warto poznać nie tylko „52 bajkowe opowiastki. Księżniczki i wróżki. Disney”, ale również „Moje pierwsze bajki o przygodach – Disney/Pixar” czy „Moja bajkowa dobranocka. Dzień pełen wrażeń. Disney Junior Miki”. Odkryjcie w sobie wewnętrzne dziecko, poznajcie książki, które łączą pokolenia!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here