Myszka Miki, wraz z przyjaciółmi, wybiera się w podróż do Madrytu! Jakie przygody będą na nich czekać w stolicy Hiszpanii? Muzyka, taniec, śpiew, kulinaria i zwiedzanie. Ale to nie wszystko! „Moja bajkowa dobranocka. Dzień pełen wrażeń. Disney Junior Miki” to kolejna propozycja, którą w ostatnim czasie zaserwowało nam Wydawnictwo Olesiejuk. A warto nadmienić, że w najbliższym czasie czeka nas prawdziwy wysyp nowości ze świata Disneya, Pixara, Marvela i Star Wars!


Początek podróży – Myszka Miki i przyjaciele w akcji

Romantyczny spacer po targu El Rastro, słynnym pchlim targu w Madrycie, to dopiero początek historii Myszki Mikie. Kultowy bohater, razem z ukochaną Minnie, Kaczorem Donaldem, Daisy, Goofym, będą mieli okazję, aby zasmakować w prawdziwej przygodzie. „Moja bajkowa dobranocka. Dzień pełen wrażeń. Disney Junior Miki” to urocza książeczka z rysunkami, która spodoba się najmłodszym fanom animacji. A przecież całkiem niedawno mieliśmy okazję odkryć „Moje pierwsze bajki o przygodach – Disney/Pixar”.

Kultowe animacje jako książki – moc atrakcji

Miki i Minnie rozpoczynają zwiedzanie, Donald i Daisy udają się na spotkanie z zespołem „Trzech Caballeros”, Goofy – jak to Goofy – w nieco fajtłapowaty sposób decyduje się iść przed siebie. Kulinarne odkrycia, poznanie obcej kultury, muzyka, taniec – akcja! Na kartach książeczki rozrysowanej w prawdziwie magiczny sposób – zawarto moc atrakcji dla milusińskich. To idealna propozycja na dobranoc, a równocześnie sposób na pobudzenie wyobraźni i zainteresowanie innymi lekturami. Zwłaszcza że w innych seriach będą ukazywać się przygody „Kubusia Puchatka” czy bohaterów znanych z „Krainy Lodu”.

Obrazki z dzieciństwa – bohaterowie Disneya na tropie przygody!

I cóż dodać? Wspólne czytanie na dobranoc to wspaniała chwila dla rodziców i dzieci. Urocza historyjka opowiadająca o przygodach Mikiego – jednego z ulubionych dziecięcych bohaterów – zabierze maluchy do krainy kolorowych snów. Cudowna propozycja dla najmłodszych, jak również ich opiekunów!

Za egzemplarz książki serdeczne podziękowania dla Wydawnictwa Olesiejuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here