Potężni, choć niesforni. Władający żywiołami, a jednocześnie humorzaści. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak mogli wyglądać bogowie olimpijski w dzieciństwie? „Mali Bogowie. Piorun do drapania” to komiks, który jest bardzo nieoczywistą odpowiedzią na tak postawione pytanie. Jak wypada nowa propozycja z wydawnictwa Egmont? Czy jest to opowieść dla fanów „Asteriksa”?


Dorastający bogowie, czyli tajemnice antyku

„Mali Bogowie. Piorun do drapania”, czyli pierwszy tom przezabawnej historii dla małych i dużych czytelników o bardzo dawnych i dziwnych czasach. Grecja epoki mitycznej była miejscem nie tylko bohaterskich czynów, ale też szalonych wygłupów! Zeus, władca Olimpu, chce obsadzić nowymi bogami stanowiska u swego boku. Dowiadują się o tym młode istoty mityczne, które marzą o życiu na Olimpie. Warunek jest jeden: każdy kandydat musi mieć jakąś potężną lub przydatną moc.

Magiczni bogowie, czyli historia antyku spisana na nowo

Afrodyta umie tworzyć piękno, Hermes szybko biega, Apollo rozkazuje Słońcu… Ale niektórzy, jak Taurusek czy Atlas, wciąż nie poznali swoich nadzwyczajnych talentów, więc jeszcze nie wiedzą, w czym są dobrzy… Wkroczmy do pełnego humoru i zwariowanych przygód świata małych bogów! Album jest uzupełniony lekkimi, popularnonaukowymi opowieściami o ciekawostkach na temat mitologii greckiej.

„Mali Bogowie. Piorun do drapania” – fantastyka dla każdego

Autorami historii o psotnych bogach są scenarzysta Christophe Cazenove, znany w Polsce z bestsellerowej serii „Sisters”, oraz rysownik Philippe Larbier, który stworzył ilustracje do takich humorystycznych opowieści jak „Chats, chats, chats” czy „Ninja” oraz scenariusz kryminalnego cyklu dla dzieci „Les Enigmes de Léa”. „Mali Bogowie. Piorun do drapania” to historia, która powinna spodobać się najmłodszym, jak i nieco starszym odbiorcom popkultury. Jesteście fanami przygodowych historii Asteriska i Obeliksa? Opowieść o małych bogach powinna trafić w Wasz gust!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here